X-APS Systems funkcjonuje na rynku usług informatycznych od 2010 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych aplikacji internetowych, których celem jest usprawnienie funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw poprzez poprawę efektywności codziennej pracy i zapewnienie nieprzerwanego dostępu do systemów informatycznych. Aplikacje dostępowe nie wymagają instalacji, do korzystania z nich wystarczy dowolne urządzenie z przeglądarką internetową. Naszym klientom proponujemy dedykowane rozwiązania, ściśle wynikające z analizy bieżących potrzeb biznesowych i długofalowych celów. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny oraz dostosowujemy go do wymagań przyszłego użytkownika. W trakcie realizacji projektu oraz po jego wdrożeniu oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc.

Posiadamy zespół programistów z doświadczeniem w analizie potrzeb klientów i projektowaniu rozwiązań. W implementacji bazujemy na własnym szkielecie aplikacji, i nie jesteśmy ograniczeni architekturą żadnego bazowego rozwiązania w rodzaju popularnych CMS. Nasze aplikacje nie są przeładowane funkcjami, ponieważ unikamy nadmiaru funkcjonalności już na etapie projektowania. Dbamy o pojedyncze i intuicyjne ścieżki przejścia do danej funkcjonalności, co zapewnia łatwość nauki i obsługi systemu. Wyczerpujące komunikaty ekranowe wymagają od użytkownika jawnej zgody na wykonanie operacji, a następnie zwracają potwierdzania ich wykonania przez serwer. W rezultacie, aplikacje rzadko wymagają sięgania do dokumentacji w celu zrozumienia działania funkcji.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych z dużą ilością informacji prezentowanych jednocześnie na ekranie, i standardowo zapewniamy ich prawidłowe wyświetlanie zarówno na terminalach jak i wyświetlaczach telefonów. Implementowane przez nas bazy danych i logiczne modele danych nie korzystają z warstw pośrednich, ale tworzone są według logiki danych klienta i z uwględnieniem optymalizacji specyficznych dla serwera bazy danych.

Szybki rozwój branży motywuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas usługi spełniały aktualne standardy bezpieczeństwa danych i wysokiej dostępności.


OFERTA SYSTEMÓW IT

APLIKACJA INTERNETOWA

Dostęp za pomocą dowolnego urządzenia z zainstalowaną przeglądarką internetową.

APLIKACJA STACJONARNA

Aplikacja instalowana lokalnie na komputerze docelowego użytkownika, z możliwością współpracy w podłączonymi urządzeniami zewnętrznymi.

BAZY DANYCH

Przechowywanie i analizowanie obszernych zbiorów danych. Mając odpowiednie narzędzia uczynisz z nich źródło wartościowej wiedzy na temat procesów w swojej firmie.

BEZPIECZEŃSTWO

Centralne zarządzanie użytkownikami i odpowiednia granulacja uprawnień - użytkownik ma dostęp ściśle określonych zasobów.

RAPORTY

Tworzenie zbiorcze raportów na podstawie gromadzonych danych. Ekport danych w popularnych formatach. Definiowanie wskaźników biznesowych.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

Niech powtarzalne czynności wykonuje system. Nie trać czasu swojego oraz swoich pracowników.

Skontaktuj się z nami

(+48) 507 228 988   Napisz wiadomość