X-APS Hardware świadczy usługi kompleksowego utrzymania infrastruktury IT klienta - od projektowania, przez instalację oprogramowania, do monitoringu wydajności i serwisowania terminali dostępowych. Pomagamy wypracować właściwą z punktu widzenia wydajności i bezpieczeństwa danych decyzję dotyczącą zakupu i lokalizacji serwerów oraz kluczowych baz danych przedsiębiorstwa. Dla szeregu zastosowań wygodnym rozwiązaniem jest outsourcing infrastruktury IT, bez konieczności kosztownego utrzymywania serwerów w siedzibie firmy. We wszystkich przypadkach oferujemy wsparcie lub całkowite wyręczenie klienta ze skomplikowanych zadań zarządzenia sprzętem i oprogramowaniem systemowym.

Zapewniamy także reinstalację i aktualizację oprogramowania w uzgodnieniu z obecnymi i przyszłymi wymaganiami systemów IT dostarczanych przez X-APS Systems. Dla zagwarantowania ciągłości pracy oferujemy opiekę serwisu pogwarancyjnego komputerów stacjonarnych i laptopów różnych marek, w tym urządzeń starszych wartościowych ze względu na przechowywane zasoby.

Posiadamy także możliwości realizacji niestandardowych rozwiązań sprzętowych opartych na mikro-podzespołach jak słupki informacyjne lub czytniki kart z monitorem, przeznaczonych do zabudowy lub do ustawienia w przestrzeni ekspozycyjnej. Urządzenia mogą być wyposażone w minimum komponentów i oprogramowania lub w pełni zintegrowane z interfejsami komunikacyjnymi systemów IT.

OPTYMALNE KOSZTY UTRZYMANIA

Projektujemy wydajne i ekonomicznie uzasadnione infrastrukury aplikacji internetowych zapewniające wysoką wydajność i optymalne koszty długofalowego utrzymania.

CIĄGŁOŚĆ PRACY

Projektujemy i zapewniamy wysoką dostępność, regularny backup danych, zdalny monitoring sprzętu, aktywne alerty sprzętu i oprogramowania systemowego oraz bardzo krótkie okna serwisowe.

SERWIS KOMPUTERÓW

Realizujemy usługi serwisowe naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów, oraz okresowej modernizacji podzespołów i oprogramowania dla poprawy jakości pracy.

ROZWIĄZANIE NIESTANDARDOWE

Wykonujemy i programujemy słupki informacyjne, czytniki kart i mikroserwery połączone z systemami informatycznymi.

Skontaktuj się z nami

(+48) 507 228 988   Napisz wiadomość