X-APS jest polską firmą informatyczną działającą w segmencie zaawansowanych aplikacji Internetowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT, czyli indywidualnych rozwiązań dopasowanych do szczególnych potrzeb firm.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują ekonomicznych i wydajnych usprawnień codziennej pracy wykraczających poza standardowe rozwiązania dostępne na rynku IT. Naszym klientom proponujemy dedykowane rozwiązania informatyczne, uwzględniajace szczególne funkcjonalności, modele danych, sposoby interakcji czy układ graficzny, ściśle wynikające z analizy bieżących potrzeb biznesowych i długofalowych celów klienta.

X-APS istnieje od roku 2010. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg stabilnie działających systemów IT dla klientów z kraju i zagranicy.

X-APS Logo

KOMPETENCJE

Wszystkie systemy są tworzone i wdrażane w oparciu o własny zespół pracowników, własne kompetencje i wartość intelektualną - bez angażowania podmiotów trzecich i kosztownych technologii komercyjnych.

SPECJALIZACJA

Dzięki specjalizacji w wytwarzaniu dedykowanych rozwiązań możemy dzielić się coraz większym doświadczeniem i podejmować coraz trudniejsze wyzwania, jednocześnie utrzymując korzystną wartość merytoryczną i ekonomiczną inwestycji.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Nasze rozwiązania budujemy oszczędnie, intuicyjnie, unikając nadmiaru funkcjonalności. Realizujemy projekty kompleksowo - rozpoczynając od rozmów z klientem i analizy wymagań, przez wytwarzanie oprogramowania, po uruchomienie wersji produkcyjnych, szkolenie użytkowników i wsparcie powdrożeniowe.

KOMUNIKACJA

Posiadamy kilka działów zajmujących się poszczególnymi etapami projektu, które koordynujemy według bieżących potrzeb i z uwzględnieniem zmienności uwarunkowań. Zaangażowane osoby pozostają w stałej komunikacji w celu wypracowania najbardziej optymalnych i uzasadnionych ekonomicznie rozwiązań.


X-APS Systems

Tworzymy niestandardowe systemy IT spełniające indywidualne potrzeby małych i średnich firm.

X-APS Consulting

Dopasujemy sprawdzone w praktyce rozwiązania, które przyspieszą rozwój Twojej firmy.

X-APS Hardware

Projektujemy i utrzymujemy Twoją infrastrukturę IT w pełnej sprawności.

X-APS Studio

Realizujemy filmy informacyjne i instruktażowe oraz nagrania dźwiękowe na potrzeby dedykowanych aplikacji.

> 50 WYSPECJALIZOWANYCH MODUŁÓW

> 10K PRZETWARZANYCH DOKUMENTÓW MIESIĘCZNIE

24 / 7 CIĄGŁA DOSTĘPNOŚĆ SYSTEMÓW

> 500K LINII DEDYKOWANEGO KODU APLIKACJI

APLIKACJE DEDYKOWANE

Naszym celem jest usprawnienie procesów biznesowych w Twojej firmie, poprzez szczegółową analizę potrzeb oraz opracowanie dedykowanego rozwiązania, dokładnie odpowiadającego Twoim wymaganiom.

Skontaktuj się z nami

(+48) 507 228 988   Napisz wiadomość