X-APS Studio realizuje usługi kompleksowej opieki nad warstwą prezentacji aplikacji, od dostosowania wyglądu elementów graficznych okien do dostępnej finansowo realizacji filmów informacyjnych, nagrań lektorskich, ich montażu i post-produkcji według indywidualnych potrzeb. Sposób realizacji dopasowany jest do możliwości ekonomicznych małych i średnich firm, bez angażowania dużych zespołów i kosztownych technologii.

Przykładamy dużą wagę do graficznej czytelności wszystkich elementów graficznych aplikacji, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb w bardzo szerokim zakresie. Mając świadomość, że głównym kanałem komunikacji w obecnej cyfrowej rzeczywistości są materiały audiowizualne, umożliwiamy ich integrację z tworzonymi systemami IT w taki sposób, aby możliwa była ich indywidualizacja i automatyczne przetwarzania w dużych ilościach. Dotyczy to w szczególności częstych potrzeb firm związanych z tworzeniem i wysyłaniem powiadomień email lub newsletterów. Pomagamy zaprojektować i utworzyć odpowiednie szablony dokumentów lub plików graficznych na potrzeby seryjnej wysyłki.

X-APS Studio organizuje także sesje nagraniowe w wybranych przez klienta lokacjach, dostarczając sprzęt rejestrujący, oświetlenie i zespół realizatorów. Pozyskane materiały montujemy i uzupełniamy o wartwę dzwiękową dostarczając kompletny film w formacie zgodnym z wymaganiami docelowego medium.

SCENARIUSZE ORYGINALNE

Tworzymy indywidualne scenariusze filmów informacyjnych, promocyjnych i instruktażowych wpisujące się w koncepcję marketingową firmy, uwzględniając aspekty ekonomiczne i możliwość integracji z aplikacjami.

FILMOWANIE W LOKACJI KLIENTA

Organizujemy wyjazdowe sesje nagraniowe w celu rejestracji materiałów reportażowych, dokumentalnych i wywiadów bezpośrednio w lokacji klienta. Realizujemy przygotowanie i montaż powierzonych plików audio-wizualnych.

INDYWIDUALNE UKŁADY GRAFICZNE

Budujemy warstwę wizualną aplikacji unikając elementów rozpraszających i nadmiaru funkcjonalności. Dopasujemy układ okien i kolorystykę aplikacji do indywidualnych preferencji.

INTEGRACJA Z APLIKACJAMI

Umożliwiamy zautomatyzowane osadzanie multimediów w newsletterach, na stronach firmowych i popularnych portalach, oraz masowe generowanie zindywidualizowanych plików graficznych i układów dokumentów PDF.

Skontaktuj się z nami

(+48) 507 228 988   Napisz wiadomość